Jsem studentkou vysoké školy a žonglování je moje velké hobby. Žonglování a práci s ohněm se věnuji již dlouho a s exhibicemi jsem začala v létě roku 2012. Za tu dobu jsem získala mnoho zkušeností a nápadů jak vylepšit show, aby byla zajímavá jak pro diváky, tak i pro mě samotnou. Choreografii, kostýmy i hudbu si zpracovávám sama a vždy se snažím o co nejlepší prezentaci. Show zaujme diváky každého věku. 

 

Začínala jsem asi jako každý nadšenec, který pracuje s ohněm. Ze začátku jsem si točila jen tak pro radost u nás na zahradě, později pro pár nejbližších přátel a pak jsem jednoho dne dostala nabídku na malou ,,ukázku" ohňování. Od té doby jsem poznala mnoho zajímavých osobností a performerů, kteří se věnují stejnému zájmu - mnoho mě naučili, i když většinu prvků jsem se učila sama. Založila jsem si tento web, kde jsem zprvu pouze vkládala všechna svá videa i fotky (samozřejmě i kontakt na mě) a na tom všem jsem začala postupně stavět a rozvíjet své já, kterým jsem dnes. Dalo by se říct, že prožívám svůj vysněný sen a dělám práci, která je pro mne vším.

I když se práce s ohněm zdá být nebezpečná, mohu zaručit 100% bezpečnost - zatím jsem nikoho nezapálila :) S fireshow mám mnoho zkušeností a bezpečnost při exhibicích je pro mě na prvním místě! Jakmile mi cokoliv nesedí nebo si čímkoliv nejsem jistá, rozhodně nehazarduji. Jakožto žonglér (ať už s míčky nebo se zapálenou tyčí) na sebe beru zodpovědnost za ostatní performery kolem sebe včetně diváků samotných.

Nevystupuji kvůli penězům ani kvůli slávě. Tohle mé ,,hobby vystoupení" jsem začala nabízet, protože mě má práce baví a ráda bavím lidi kolem sebe. Určitě se nemohu (ani nechci) srovnávat s ostatními žongléry, kteří se této práci věnují naplno, ale mohu vám zajistit show, která vás nadchne a jistě se vám zalíbí. Pokud stále váháte, rozhodně vám doporučuji projít se po mých stránkách (fotky, videa) a podívat se, jak taková show vypadá. Jste-li rozhodnutí, neváhejte mne jakkoli kontaktovat... :)